Sıkça Sorulan Sorular

Pastirma siparis etmek istiyorum, çemensiz olarak gönderebilir misiniz?

Evet, siparisiniz için teslimat adresi girer iken, Sipariş notu bölümünde veya canlı destek den ad soyad yazarak isteginizi belirtmeniz yeterlidir.

Hangi Kargo Ile Gönderim Yapiyorsunuz?

16:00 a kadar verilen siparişleri aynı gün MNG Kargo ile gönderiyoruz. MNG kargonun gitmediği bölgelere PTT kargo ile gönderim sağlamaktayız.

Ürün kilogram bilgileri hakkinda açiklama

0,25 kg = 250gr
0,50 kg = 500gr
0,75 kg = 750gr
1 kg = 1000gr

Kapıda ödeme yapmak istiyorum minimum ne kadar alışveriş yapabilirim?

Tüm siparişlerimiz için alt limit sitemizde belirtilen tutardır. Yine belirtilen tutarda Kapıda ödeme bedeli alınmaktadır. Bunun alınma sebebi kargo firmasına kapıda ödemelerde ekstra komisyon bedeli ödenmesidir. Not: Samsun Merkez ilçelerine kendi aracımızla servis yaptığımız için kapıda ödeme bedeli alınmamaktadır.
 

Ürünlerinizi gönderirken nasıl ambalajlıyorsunuz?

Ürünlerinizi siparişi verdiğiniz gün kilogram ürünler siz değerli müşterilerimizin daha uzun süre daha taze tüketebilmesi için 250 gr. lık olacak şekilde ayrı ayrı vakumlanarak, paket ürünler vakumlu ambalajda, kırılması ihtimali olan ürünler önce streç filme sarılarak sonrasında
patpat ile tekrar sarılarak kırılmasına ihtimal vermeden ambalajlanır. Aşağıdaki linkten e-ticaret paketleme videomuzdan seyredebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=0VP82tPsZgU

Gönderimleriniz kargoda uzun kaldığında bozulur mu?

Tüm gönderimlerimizi köpük koli içerisinde ürünleriniz vakumlanmış şekilde mevsim koşulları ve ürünlerin gideceği mesafe göz önünde bulundurularak gerekli miktarda buz aküsü yerleştirilir koli kapağının birleştiği yerden hava temasını kesmek adına bantlanır. Köpük
koliye kargoda zarar gelmesi ihtimalini ortadan kaldırmak için koruyucu karton kolimize yerleştirilerek gönderiyoruz.
 

Üye olmadan sipariş verebilir miyim?

Tabi ki üye olmadan sipariş verebilirsiniz.

Neden üye olmalıyım?

Daha sonraki siparişlerinize tekrar bilgilerinizi girmemek sipariş kontrollerinizi daha kolay yapabilmek için üye olmanız daha faydalı olacaktır.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Kredi kartı – banka kartı – havale - eft – kapıda ödeme şeklinde
ödeme yapabilirsiniz.

Neden 119 tl altında sipariş veremiyorum?

Siparişlerinizi köpük koli içerisinde buz aküleriyle aynı tazelikte ve ücretsiz kargo ile kapınıza gönderiyoruz. Bu sebepten bir alt limit belirlemek durumundayız.

Yağsız pastırma istiyorum Hangisini seçmeliyim?

Seçme pastırmayı seçmeniz ve özellikle belirtmek istediğiniz konu varsa sipariş notuna yazmanız yeterlidir.
 

Hediye göndereceğim fatura gitmemesi için ne yapmalıyım?

Siparişi oluşturduğunuzda fatura adresi farklı olarak belirtebilirsiniz, veya sipariş notunuza hediye gönderim olduğunu fatura gönderilmemesini yazabilirsiniz. Fatura mail adresinize gelecektir. Hediye gönderdiğiniz kişiye fiyatsız irsaliye düzenlenerek gönderilir.

Siparişimin gönderim durumunu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde takip numarası ve kargo firması cep telefonunuza ve mail adresinize iletilecektir. Takip no ile kargonuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm gönderimlerimizi aralıklı olarak takip ederek zamanında teslim edilmesini firmamız sağlamaktadır.

Toptan satışınız var mı?

Gıda  satışı yapan işletmelere ürün alımlarında toptan satışımız mevcuttur. Bireysel olarak toptan satışımız yoktur. Bilgi almak için müşteri hizmetlerine mesaj yazabilir. Ve canlı destek den bilgilerinizi yazabilirsiniz. Size dönüş sağlanacaktır. Mesai  saatleri içerisinde 0362 431 06 66 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Helal sertikanız var mı?

Et tedariği yapmış olduğumuz firmaların TSE helal sertifikaları mevcuttur. Et ürünlerimizin tedariği yerli besi dana etidir.

Bayilik veriyor musunuz?

Bütün şubelerimiz kendi bünyemizdedir. Hizmet ve ürün kalitemizin her zaman en üst düzeyde olması adına bayilik vermemekteyiz. 

E Bülten

E-Bültene kayıt olarak kampanyalardan ilk siz haberdar olun
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır